Dentity na Targach stomatologicznych CEDE 2023 w Łodzi – podsumowanie

W drugiej połowie września odbyło się kolejne ważne w branży stomatologicznej wydarzenie – Targi stomatologiczne CEDE 2023. 21 września spotkaliśmy się w Hali EXPO Łódź, by przez 3 dni mieć okazję do porozmawiania z odwiedzającymi nasze stoisko osobami, wzięcia udziału w ciekawych prelekcjach oraz zobaczenia 31. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych.

Prelekcje Dentity

Grupa Dentity miała swój wkład również w merytorycznej części wydarzenia. Wykłady poprowadzili m.in. lek. stom. Piotr Borowski – współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Stomatologia Borowski w Starachowicach, lek. stom. Tomasz Rozwadowski – współwłaściciel Centrum Stomatologicznego Galeria Uśmiechu w Krakowie oraz lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz – współwłaściciel Centrum Estetique w Polanicy Zdroju. Towarzyszył im zespół Dentity.

Podczas prelekcji opowiedzieliśmy uczestnikom o kilku ważnych dla nas tematach:

  • Jak uniknąć błędów w leczeniu implantologicznym w aspekcie medycznym i formalnym – okiem biegłego sądowego (lek. dent. Piotr Borowski),
  • Rozwijaj z nami grupę stomatologiczną Dentity; Jak zostać partnerem funduszu inwestycyjnego (Aleksandra Szuba-Paszkiewicz),
  • Co buduje markę osobistą lekarza oraz jak możemy na to wpływać? (Diana Górska)
  • Komunikacja lekarz-technik – zaprojektuj uśmiech Pacjenta i usprawnij współpracę z laboratorium ( dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz)
  • Perfekcyjna cyfrowa rejestracja zwarcia – krok w przyszłość w kompleksowym planowaniu leczenia ( dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz)

Masz pytania?

Nie udało Ci się porozmawiać z nami podczas Targów stomatologicznychCEDE 2023?
Napisz do nas:
targi@dentity.pl

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci