Dentity na Targach stomatologicznych CEDE 2023 w Łodzi

W drugiej połowie września czeka nas kolejne ważne w branży stomatologicznej wydarzenie.
W dniach 21-23 września weźmiemy udział w Targach stomatologicznych CEDE 2023, które odbędą się w Hali EXPO Łódź. To już 31. edycja wydarzenia, w czasie którego w jednym miejscu spotka się ponad 140 krajowych i zagranicznych wystawców. Zapraszamy do odwiedzenia strefy Dentity (stoisko nr B22.3) oraz wzięcia udziału w prelekcjach, które poprowadzą m.in. lek. dent. Tomasz Rozwadowski oraz lek. dent. Piotr Borowski. Wydarzeniu będzie towarzyszyła 31. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych.

Weź udział w targach i dowiedz się, w jaki sposób możesz rozwinąć swój gabinet.

Prowadzisz własną praktykę stomatologiczną? Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda proces sprzedaży gabinetu oraz jakie korzyści dla lekarzy stomatologów proponuje grupa Dentity? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy podczas Targów stomatologicznych CEDE 2023 oraz do wzięcia udziału w prelekcjach, które poprowadzą m.in. lek. dent. Tomasz Rozwadowski – współwłaściciel Centrum Stomatologicznego Galeria Uśmiechu w Krakowie oraz lek. dent. Piotr Borowski – współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Stomatologia Borowski w Starachowicach. Towarzyszył im będzie zespół Dentity.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan wykładów z udziałem partnerów Dentity w czasie Targów stomatologicznych CEDE 2023.

czwartek - 21 września

Buduj z nami grupę stomatologiczną Dentity

13:00-14:30 – Sala A

Jak uniknąć błędów w leczeniu implantologicznym w aspekcie medycznym i formalnym – okiem biegłego sądowego

  • lek. dent. Piotr Borowski

    Rozwijaj z nami grupę stomatologiczną Dentity; Jak zostać partnerem funduszu inwestycyjnego

  • Aleksandra Szuba-Paszkiewicz, wspólnik Centrum Estetique

    Co buduje markę osobistą lekarza oraz jak możemy na to wpływać?

  • Diana Górska – specjalistka ds. marketingu

piątek - 22 września

Buduj z nami grupę stomatologiczną Dentity

10:30 oraz 15:30, stoisko B22.3

Komunikacja lekarz-technik – zaprojektuj uśmiech Pacjenta i usprawnij współpracę z laboratorium 

  • lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

 

12:00, stoisko B22.3

Perfekcyjna cyfrowa rejestracja zwarcia – krok w przyszłość w kompleksowym planowaniu leczenia 

  • lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

sobota - 23 września

Buduj z nami grupę stomatologiczną Dentity

Lek. dent. Piotr Borowski
prelegent Dentity

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uzyskał międzynarodowy Certyfikat Umiejętności Implantologicznych (Niemieckiej Organizacji Implantologicznej- DGOI oraz Światowej Organizacji Implantologicznej – ICOI). Jest również absolwentem Szkolenia Podyplomowego Uniwersytetu J.W.Goethe we Frankfurcie nad Menem oraz posiadaczem Certyfikatu Implantologicznego Uniwersytetu w Nowym Jorku. Implantolog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od 2010 roku poświęca się głównie tej dziedzinie stomatologii. Od 1996 roku kieruje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski.

Lek. dent. Tomasz Rozwadowski
prelegent Dentity

Studia medyczne ukończył w 1995 roku na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent wielu kursów, m.in. Curriculum Implantologii na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Specjalista stomatologii ogólnej, pasjonat fotografii, komunikacji z pacjentem i kompleksowego planowania leczenia. Od 2007 roku, właściciel jednej z nowocześniejszych klinik stomatologii estetycznej w Polsce – Galerii Uśmiechu. Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Jest pierwszym w Polsce praktykiem i wykładowcą metody Digital Smile Design. Wykorzystując umiejętności komunikacji z pacjentem tworzy własny autorski program prowadzenia leczenia pacjenta w zgodzie z ideą komunikacji wizualnej. Łącząc różne dziedziny stomatologii koordynuje i planuje leczenie pacjentów w swojej klinice. Od 2013 roku prowadzi szkolenia DSD, wprowadzając tę metodę jako standard do wielu praktyk stomatologicznych w Polsce.

Lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz prelegent Dentity

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu; specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym; konsultant i wykładowca takich firm jak Dexis, Modjaw, Caresteam, Medit, Harvard Dental czy Kuraray Noritake; autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu; od 2013 właściciel Centrum Estetique w Polanicy Zdroju, od 2020 współpracuje z funduszem inwestycyjnym Tar Heel Capital, będąc częścią grupy Dentity; od 2019 właściciel i wykładowca Digital Dental Education, w którym prowadzi autorskie szkolenia ze stomatologii cyfrowej.

Niemedyczne elementy prelekcji poprowadzą przedstawiciele funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital oraz specjaliści z zespołu Dentity, którzy na co dzień wspierają spółki w obszarach marketingowych, HR, finansowych i zakupowych. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia?

Masz pytania?

Chcesz wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Dentity lub porozmawiać z nami podczas Targów stomatologicznychCEDE 2023?
Napisz do nas:
targi@dentity.pl

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci