Aktualności

POZDENTAL z Poznania od lipca w grupie Dentity.

Grupa Dentity po lipcowej – ósmej już inwestycji, liczy 55 gabinetów, w 13 lokalizacjach. W najbliższych miesiącach planujemy otwarcie trzech nowych gabinetów. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na większych planach leczenia i kompleksowej obsłudze pacjenta na wymagającym poznańskim rynku.

czytaj więcej →

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski w Starachowicach dołącza do grupy Dentity.

Od czerwca 2022 r. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski w Starachowicach zasila portfolio spółek w grupie Dentity. Stomatologia Borowski świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne od 26 lata. Teraz będzie rozwijać się pod skrzydłami THC przyjmując jeszcze więcej Pacjentów z woj. świętokrzyskiego. Grupa Dentity będzie kontynuowała prowadzenie Centrum Stomatologicznego Borowski, zgodnie z wypracowanymi przez personel standardami medycznymi.

czytaj więcej →

Sprzedaż centrum stomatologicznego. Dlaczego to dobry pomysł?

Jednorazowy zastrzyk pokaźnej gotówki to tylko jedna z wielu i jak się okazuje, wcale nie najważniejsza, korzyść wynikająca ze sprzedaży udziałów centrum stomatologicznego. Właściciele placówek, którzy zdecydowali się na taki ruch, wskazują przede wszystkim na wsparcie solidnego partnera finansowego przy planowanych inwestycjach i rozwoju. – Inwestycje przerażały mnie ze względu na skalę wydatków. Dziś patrzę na to inaczej – mówi nam lek. stom. Piotr Skrzyszewski,. Podobnych głosów jest więcej.

czytaj więcej →

Konsolidacja z zachowaniem tożsamości czyli jak działa Dentity?

Korzyści wynikające z działalności w dużej sieci gabinetów, przy jednoczesnym zachowaniu własnej tożsamości, tradycji i charakteru oraz przede wszystkim wsparcie i wspólne planowanie rozwoju. W taki sposób do właścicieli centrów stomatologicznych w Polsce przemawia nowy podmiot na rynku – Dentity. O szczegółach opowiada nam Jacek Przybył, principal Tar Heel Capital.

czytaj więcej →

Powstaje kolejna ogólnopolska sieć stomatologiczna

Nasz horyzont inwestycyjny wynosi 5-7 lat. W tym czasie chcemy zbudować ogólnopolską sieć stomatologiczną, która osiągnie rozmiar i zasięg obecnych liderów rynku, czyli Medicover i LuxMed, a także będzie atrakcyjnym celem inwestycyjnym dla inwestora branżowego lub większego funduszu private equity – zapowiedział w rozmowie z infoDENT.24.pl Jacek Przybył, dyrektor inwestycyjny Tar Heel Capital.

czytaj więcej →

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci