Dołącz do Dentity

Rozwijaj z nami regionalne sieci centrów stomatologicznych.

Jesteśmy grupą stomatologiczną szanującą tradycję i wypracowaną latami metodologię pracy lokalnych centrów stomatologicznych.

Od 2020 r wspieramy w rozwoju jedne z najlepszych placówek
stomatologicznych w Polsce. Do naszego grona należą czołowi lekarze
stomatolodzy – pionierzy innowacyjnej stomatologii w Polsce.

Dołączając do grupy Dentity otrzymasz możliwość nieustannego rozwoju, dostęp do zamkniętych szkoleń prowadzonych przez lekarzy-liderów oraz wsparcie w budowie Twojej marki osobistej.

Jesteś stomatologiem o wieloletnim doświadczeniu lub dopiero stawiasz pierwsze kroki w stomatologii? Zobacz, jakie korzyści oferuje współpraca z Dentity.

Korzyści dla lekarzy

Dostęp do nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych technologii

Wsparcie autorytetów stomatologii i możliwość udziału w zamkniętych szkoleniach

Rozwój podczas realizacji ciekawych, wielopoziomowych planów leczenia

Pomoc w budowaniu marki osobistej lekarza

Wsparcie Opiekuna Pacjenta

Atrakcyjne benefity

Praca w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym

Gabinety w grupie Dentity wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny. Nowoczesne urządzania medyczne pozwalają na zwiększenie komfortu pracy lekarzy i personelu medycznego. Dołączając do wybranej placówki z grupy Dentity masz jednak możliwość pracy na wybranych przez siebie materiałach stomatologicznych.

Praca u boku liderów stomatologii

Dołączając do grupy Dentity wybierasz pracę z autorytetami stomatologii oraz uzyskujesz możliwość udziału w szkoleniach medycznych i warsztatach. Dzięki temu stale podnosisz swoje kwalifikacje zawodowe.

Poznaj lekarzy – liderów z grupy Dentity.

Wielopoziomowe plany leczenia​

W grupie Dentity stawiamy na grę zespołową. Wymiana wiedzy, doświadczeń i informacji to podstawa naszej pracy i tworzenia kompleksowych planów leczenia. Rozumiemy, że najlepsze rezultaty możemy osiągnąć działając razem, czerpiąc z doświadczenia poszczególnych członków zespołu medycznego.

Opiekunowie Pacjenta pomogą Ci skupić się na tym, co najważniejsze

Coraz więcej naszych placówek posiada stanowiska Opiekunów Pacjenta, którzy towarzyszą im w całym procesie leczenia, przypominają o najważniejszych kwestiach, wizytach i pomagają przejść przez wszystkie etapy planu leczenia.

To duża zaleta zarówno dla pacjenta, który czuje się bezpieczniej, jak i lekarza mogącego skupić się na tym, co jest dla niego najważniejsze.

Wsparcie w rozwoju Twojej marki osobistej

Jesteś młodym lekarzem, który wkracza w świat stomatologii? Pomożemy Ci zbudować oraz stale rozwijać Twoją markę osobistą.

W grupie Dentity odciążamy zespoły medyczne z codziennych obowiązków administracyjnych, HR i marketingu, dzięki temu lekarze mogą skupić się na podnoszeniu kwalifikacji i pracy z Pacjentem.

Jakie jeszcze korzyści oferuje dołączenie do Grupy Dentity?

Wsparcie w procesie zmiany miejsca zamieszkania

Kompleksowa pomoc w procesie wdrożenia

Praca w zgranych i doświadczonych zespołach

Placówki w największych miastach, jak i spokojnych, malowniczych zakątkach Polski

Atrakcyjne dodatki: karta sportowa, prywatna opieka medyczna

Nasze centra

Obecnie większość placówek tworzy regionalne sieci na południu kraju i szybko dołączają do nich kolejne. Stawiamy na intensywny rozwój, by w ciągu najbliższych kilku lat spółki będące częścią Dentity zapewniały opiekę stomatologiczną pacjentom w całej Polsce.

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci