Grupa stomatologiczna

Konsolidacja rynku dentystycznego to nieunikniony proces.
Z Dentity możesz dołączyć do niego na własnych zasadach.

Dentity to grupa stomatologiczna z nowym podejściem do konsolidacji rynku dentystycznego. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby polskich centrów usług dentystycznych, wierząc że to właściciele działający na lokalnym rynku najlepiej znają jego specyfikę i potrzeby. Dlatego dążymy do tworzenia sieci placówek medycznych zarządzanych regionalnie, zamiast konsolidować je centralnie.

Umożliwiamy centrom stomatologicznym wykorzystanie potencjału ich unikalnego, lokalnego know-how. Oferujemy naszym partnerom dołączenie do grupy i czerpanie korzyści z bycia częścią dużej sieci stomatologicznej  bez zmiany swojej identyfikacji wizualnej czy sposobu funkcjonowania w zakresie medycznym.

Uwalniamy od obowiązków zarządczych

Koncentrujemy się na rozwoju sieci oraz stworzeniu warunków, które pozwolą zespołom placówek skupić się na zapewnieniu najwyższych standardów obsługi pacjenta.
Przejmujemy zadania administracyjne, kadrowe czy księgowe, bez ingerencji w działania i procedury medyczne.
Centrum stomatologiczne zachowuje swój indywidualny charakter bez zmian w obrębie marki czy kultury organizacyjnej.

Grupa Dentity

Rozwijamy regionalne sieci centrów stomatologicznych

Umożliwiamy rozwój

bez korporacyjnych ograniczeń

Stwarzamy możliwości intensywnego rozwoju przy jednoczesnym zachowaniu znacznej autonomii centrów – bez konieczności dostosowywania ich do korporacyjnych procedur.

Zamiast zmieniać standardy, które doskonale funkcjonują, chcemy wdrożyć je w kolejnych placówkach. Nasze wsparcie inwestorskie ma na celu regionalną rozbudowę istniejących sieci, by w ciągu kilku lat grupa stała się jednym z największych podmiotów w Polsce – a Ty jego częścią.

Nasze centra

Obecnie większość placówek tworzy regionalne sieci na południu kraju i szybko dołączają do nich kolejne. Stawiamy na intensywny rozwój, by w ciągu najbliższych kilku lat spółki będące częścią Dentity zapewniały opiekę stomatologiczną pacjentom w całej Polsce.

Dołącz do nas

Proponujemy współpracę zarówno właścicielom placówek zainteresowanych dalszym ich zarządzaniem oraz rozwojem, jak i lekarzom, którzy chcą zrealizować zyski, a następnie poświęcić się pracy z pacjentami czy działalności szkoleniowej.

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci