Dentity na targach stomatologicznych Warsaw Dental Medica Show

Nadchodzący miesiąc to czas ważnych wydarzeń w branży stomatologicznej. Już niebawem spotkamy się na targach Warsaw Dental Medica Show, które odbędą się w dniach 7-9 września w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. To już VI edycja targów, w czasie której w jednym miejscu spotka się ponad 200 wystawców z branży stomatologii i medycyny estetycznej. Oprócz części wystawienniczej, wydarzeniu będzie towarzyszył Kongres Stomatologii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Udział w targach stomatologicznych w Warszawie to szansa na rozwój Twojego gabinetu.

Jesteś lekarzem prowadzącym własną praktykę stomatologiczną? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces sprzedaży gabinetu oraz jakie korzyści dla lekarzy stomatologów proponuje grupa Dentity? Zapraszamy do odwiedzenia strefy Dentity podczas targów Warsaw Dental Medica Show oraz do wzięcia udziału w wykładach, które poprowadzi m.in. lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz – współwłaściciel Centrum Estetique Implantologia i Stomatologia Estetyczna, a towarzyszył mu będzie zespół Dentity.
 
Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan prelekcji z udziałem partnerów Dentity w czasie targów Warsaw Dental Medica Show.

8 września - piątek - Sala konferencyjna

12:00-14:00

 • Zostań partnerem funduszu inwestycyjnego – czym jest Tar Heel Capital oraz grupa Dentity; jak wygląda współpraca z funduszem inwestycyjnym – od pierwszego kontaktu do sprzedaży przedsiębiorstwa.
 • Cyfrowa aksjografia – krok w przyszłość w kompleksowym planowaniu leczenia stomatologicznego.
  Lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz
 • Dlaczego wizyta za 450 zł może przynieść stratę dla Twojego gabinetu? Jak to policzyć?
 • Zakupy grupowe – jak odciąża nas Dentity – prosty sposób na optymalizację kosztów gabinetu.

9 września - sobota - Sala konferencyjna

12:00-14:00

 • Zostań partnerem funduszu inwestycyjnego – czym jest Tar Heel Capital oraz grupa Dentity; jak wygląda współpraca z funduszem inwestycyjnym – od pierwszego kontaktu do sprzedaży przedsiębiorstwa.
 • Zaprojektuj uśmiech Pacjenta – usprawnij komunikację ze swoim technikiem.
  Lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz
 • Co buduje markę osobistą lekarza oraz jak możemy na to wpływać?
 • Employer branding – skuteczny sposób na budowę zespołu – Case Study
Lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz
prelegent Dentity

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu; specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym; konsultant i wykładowca takich firm jak Dexis, Modjaw, Caresteam, Medit, Harvard Dental czy Kuraray Noritake; autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu; od 2013 właściciel Centrum Estetique w Polanicy Zdroju, od 2020 współpracuje z funduszem inwestycyjnym Tar Heel Capital, będąc częścią grupy Dentity; od 2019 właściciel i wykładowca Digital Dental Education, w którym prowadzi autorskie szkolenia ze stomatologii cyfrowej.

Niemedyczne elementy prelekcji poprowadzą przedstawiciele funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital oraz specjaliści z zespołu Dentity, którzy na co dzień wspierają spółki w obszarach marketingowych, HR, finansowych i zakupowych. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy się zarejestrować

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia?

Masz pytania?

Chcesz wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Dentity lub porozmawiać z nami podczas targów Warsaw Dental Medica Show?
Napisz do nas:
targi@dentity.pl

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci