Dentity na targach stomatologicznych Warsaw Dental Medica Show – podsumowanie

Tegoroczny wrzesień był miesiącem ważnych wydarzeń w branży stomatologicznej. W dniach 7-9 września spotkaliśmy się w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie by z gronie ponad 200 wystawców z branży stomatologii i medycyny estetycznej uczestniczyć w targach Warsaw Dental Medica Show. To VI edycja wydarzenia, któremu towarzyszył Kongres Stomatologii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Prelekcje Dentity

Podczas wydarzenia odbyły się także prelekcje z udziałem ekspertów z grupy Dentity.

Wykłady poprowadził m.in. lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz – współwłaściciel Centrum Estetique Implantologia i Stomatologia Estetyczna, a towarzyszył mu zespół Dentity.

Podczas prelekcji zostały poruszone ważne dla branży stomatologicznej tematy:

  • Zostań partnerem funduszu inwestycyjnego – czym jest Tar Heel Capital oraz grupa Dentity; jak wygląda współpraca z funduszem inwestycyjnym – od pierwszego kontaktu do sprzedaży przedsiębiorstwa (Grzegorz Struzik)
  • Cyfrowa aksjografia – krok w przyszłość w kompleksowym planowaniu leczenia stomatologicznego (lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz)
  • Dlaczego wizyta za 450 zł może przynieść stratę dla Twojego gabinetu? Jak to policzyć? (Jakub Dziemidzik)
  • Zakupy grupowe – jak odciąża nas Dentity – prosty sposób na optymalizację kosztów gabinetu (Paweł Chomicki)
  • Zaprojektuj uśmiech Pacjenta – usprawnij komunikację ze swoim technikiem (lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz)
  • Co buduje markę osobistą lekarza oraz jak możemy na to wpływać? (Anna Onoszko)
  • Employer branding – skuteczny sposób na budowę zespołu – Case Study (Bartosz Kaniewski)
Lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz
wykładowca Dentity

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu; specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym; konsultant i wykładowca takich firm jak Dexis, Modjaw, Caresteam, Medit, Harvard Dental czy Kuraray Noritake; autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu; od 2013 właściciel Centrum Estetique w Polanicy Zdroju, od 2020 współpracuje z funduszem inwestycyjnym Tar Heel Capital, będąc częścią grupy Dentity; od 2019 właściciel i wykładowca Digital Dental Education, w którym prowadzi autorskie szkolenia ze stomatologii cyfrowej.

Niemedyczne elementy prelekcji prowadzili przedstawiciele funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital oraz specjaliści z zespołu Dentity, którzy na co dzień wspierają spółki w obszarach marketingowych, HR, finansowych i zakupowych. 

Masz pytania?

Nie udało Ci się porozmawiać z nami podczas targów Warsaw Dental Medica Show?
Napisz do nas:
targi@dentity.pl

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci