Dentity wystawcą 30. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®

Już 11 kwietnia rozpocznie się trzydniowe, międzynarodowe wydarzenie, podczas którego w Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków spotkają się przedstawiciele branży stomatologicznej z całego świata – 30. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®.

Podczas eventu zostaną zaprezentowane nowości produktowe i usługowe z zakresu stomatologii, wzbogacone o program naukowy skierowany do lekarzy dentystów, techników dentystycznych, a także higienistek i asystentek.

Nie może tam zabraknąć Dentity, która weźmie udział zarówno w części wystawienniczej, jak i wykładowej.  

Wykłady ekspertów z grupy Dentity

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach, które poprowadzą lekarze liderzy z grupy Dentity – lek. stom. Tomasz Rozwadowski – założyciel Galerii Uśmiechu, która posiada trzy lokalizacje – w Krakowie, Nowym Sączu i Gliwicach oraz lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz – założyciel Centrum Estetique, które również stanowi sieć trzech lokalnych centrów stomatologicznych – w Polanicy Zdroju oraz Wrocławiu.

Czwartek 11 kwietnia, godz. 13:15-14:00

Sala: Budapeszt C

Temat: Partnerstwo z funduszem inwestycyjnym jako sposób na dynamizację rozwoju Twojego gabinetu – kulisy współpracy z Dentity – lek. stom. Tomasz Rozwadowski

Konsolidacja polskiego rynku stomatologicznego to nieunikniony proces, którego intensyfikację obserwujemy w ostatnich latach. Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego partnera, który odciąży właściciela w codziennych obowiązkach związanych z zarządzaniem gabinetem, a jednocześnie umożliwi rozwój. Tomasz Rozwadowski – współwłaściciel Galerii Uśmiechu – opowie o szczegółach współpracy z funduszem Tar Heel Capital, począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez cały proces sprzedaży oraz partnerstwo w procesie zarządzania, poprzez wspierający zespół specjalistów w zakresie marketingu, finansów, HR oraz zakupów.

Wykład jest darmowy i może w nim wziąć udział maksymalnie 100 osób.

 

Sobota 13 kwietnia, godz. 14:15-15:00

Sala: Lwów B

Temat: Lekarz-Technik – skuteczna współpraca i komunikacja – lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz

Jak unikać błędów w komunikacji? Narzędzia, które pomogą nam w skutecznej współpracy z laboratorium protetycznym. Jak rozmawiać tym samym językiem?

Pokażę Wam spójny protokół foto/wideo i skanowania w jasnym i klarownym przekazie dla technika. Dodatkowo zobaczycie jaką różnicę robi konkretny przekaz informacji podczas projektowania nowego uśmiechu dla pacjenta.

Wykład jest darmowy i może w nim wziąć udział maksymalnie 70 osób.

 

lek. stom. Tomasz Rozwadowski
wykładowca Dentity

Studia medyczne ukończył w 1995 roku na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent wielu kursów, m.in. Curriculum Implantologii na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Specjalista stomatologii ogólnej, pasjonat fotografii, komunikacji z pacjentem i kompleksowego planowania leczenia. Od 2007 roku, właściciel jednej z nowocześniejszych klinik stomatologii estetycznej w Polsce – Galeria Uśmiechu.Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Jest pierwszym w Polsce praktykiem i wykładowcą metody Digital Smile Design. Wykorzystując umiejętności komunikacji z pacjentem tworzy własny autorski program prowadzenia leczenia pacjenta w zgodzie z ideą komunikacji wizualnej. Łącząc różne dziedziny stomatologii koordynuje i planuje leczenie pacjentów w swojej klinice. Od 2013 roku prowadzi szkolenia DSD, wprowadzając tę metodę jako standard do wielu praktyk stomatologicznych w Polsce.

lek. dent. Paweł Szuba-Paszkiewicz
wykładowca Dentity

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu; specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym; konsultant i wykładowca takich firm jak Dexis, Modjaw, Caresteam, Medit, Harvard Dental czy Kuraray Noritake; autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu; od 2013 właściciel Centrum Estetique w Polanicy Zdroju, od 2020 współpracuje z funduszem inwestycyjnym Tar Heel Capital, będąc częścią grupy Dentity; od 2019 właściciel i wykładowca Digital Dental Education, w którym prowadzi autorskie szkolenia ze stomatologii cyfrowej.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego udziału w Międzynarodowych Targach Stomatologicznych KRAKDENT®?
Napisz do nas:
targi@dentity.pl

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci