Grupa Dentity silniejsza o 3 centra stomatologiczne w województwie podlaskim

Grupa Dentity rozpoczęła działalność w kolejnym obszarze naszego kraju – województwie podlaskim. W czerwcu br. dołączyły do nas 3 nowoczesne centra stomatologiczne – Love Dentistry Clinic w Łomży, Bagiński – Implantologia i Estetyka w Białymstoku oraz Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej – Estedent w Augustowie.

Ekspansja jest kluczowym elementem strategii rozwoju grupy Dentity, której celem jest zapewnienie pacjentom dostępu do najwyższej jakości usług stomatologicznych w całym kraju.

– Inwestycja w 3 centra stomatologiczne w województwie podlaskim to dla nas współpraca o charakterze strategicznym. Wypracowane na przestrzeni lat doświadczenie lekarzy zarządzających będzie dla nas nieocenione w dalszych planach rozwojowych. Obecnie grupa Dentity liczy 122 gabinety w 22 centrach stomatologicznych w 19 miastach w 7 województwach, umacniając naszą pozycję w pierwszej trójce największych grup stomatologicznych w Polsce – komentuje Grzegorz Struzik, CEO Dentity.

Kompleksowa i profesjonalna opieka dostępna w Łomży

Love Dentistry Clinic zlokalizowane w Łomży przy ul. Pana Tadeusza 6, to 5-gabinetowe nowoczesne centrum stomatologiczne specjalizujące się w opracowywaniu kompleksowych planów leczenia. Misją placówki jest dostarczanie pacjentom lepszej jakości życia w uporządkowany sposób.

– Nasza placówka istnieje w Łomży od ponad 20 lat. Jesteśmy znani z tego, że od zawsze staraliśmy się pomagać naszym pacjentom w kompleksowy sposób. System pracy jest przemyślany i skuteczny – dzięki czemu lekarze mogą skupić się na wykonywaniu pracy klinicznej. Teraz czas na dalszy rozwój, wspólnie ze sprawdzonym partnerem. Liczymy na to, że w krótkim czasie i w większym zespole będziemy dostarczać lepszą jakość życia w uporządkowany sposób: zapewniając dostosowany do unikatowych potrzeb każdego pacjenta i zdefiniowany od początku do końca plan leczenia, a zespołowi jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju – komentuje lek. dent. Jacek Głębocki, założyciel Love Dentistry Clinic.

Białystok z 2 centrami, w których zdrowie i komfort pacjenta
są priorytetami

Bagiński – Implantologia i Estetykato 2 centra stomatologiczne, zlokalizowane przy ul. Mackiewicza 1/U-7 oraz Rzemieślniczej 19 w Białymstoku, które łącznie posiadają 8 doskonale wyposażonych gabinetów. Placówki zostały stworzone z myślą o dostarczeniu najlepszej opieki w miłej, przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

-Nasz zespół to najlepsi specjaliści pod jednym dachem. Mamy za sobą lata doświadczeń, chęć niesienia pomocy, zrozumienie oraz potrzebę rozwoju. Dzięki dostępowi do najnowszych technologii oraz materiałów, tworzymy piękne uzębienie. Posiadamy własne laboratorium protetyczne. Założyciel naszej kliniki lek. stom. Bartosz Bagiński jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie implantologii oraz specjalistą chirurgii stomatologicznej, który doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w trakcie pracy w Wielkiej Brytanii, gdzie nadal przyjmuje pacjentów. Jest zarejestrowany w General Dental Council oraz należy do grona członków British Dental Association – komentuje Katarzyna Bagińska, manager kliniki Bagiński – Implantologia i Estetyka.

– Stawiamy na rozwój, a dołączenie do grupy Dentity daje nam taką możliwość. Mamy teraz u swojego boku doświadczonego partnera biznesowego, który pozwoli nam na szybszy wzrost i pomoże w budowaniu jeszcze większego zaplecza medycznego – dodaje Bartosz Bagiński, założyciel placówki Bagiński – Implantologia i Estetyka.

Holistyczne podejście do zdrowia w Augustowie

Estedent to 7-gabinetowa Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej zlokalizowana przy ul. Owsianej 1/11 w Augustowie. Dzięki szerokiej gamie usług, wysokiej klasy sprzętowi oraz wykwalifikowanemu zespołowi, placówka zapewnia nowoczesne i kompleksowe podejście do leczenia pacjenta.

– Zdecydowaliśmy się na dołączenie do grupy renomowanych placówek stomatologicznych, by móc jeszcze bardziej rozwijać nasz potencjał, a w przyszłości zapewnić pacjentom dostęp do profesjonalnych usług również w innych lokalizacjach. Jako wielospecjalistyczna klinika, pracująca na nowoczesnych protokołach leczenia, chcemy skupić się na medycynie i wdrażaniu innowacyjnych metod terapeutycznych. Współpraca z doświadczonych partnerem, jakim jest Dentity, pozwoli nam uwolnić się od obowiązków administracyjno-zarządczych i skupić na tym, co dla nas najważniejsze – ocenia lek. dent. Paweł Szłapo, współzałożyciel Estedent.

Inwestycja w województwie podlaskim jest kluczowym elementem strategii rozwoju grupy Dentity

Działania grupy Dentity koncentrują się na wspieraniu centrów stomatologicznych w świadczeniu wysokiej jakości usług poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i wysokiej jakości sprzętu medycznego, a także na zwiększaniu możliwości rozwoju zawodowego i mentoringu zespołów.

Dentity inwestuje w lokalnych liderów stomatologicznych, którzy na przestrzeni lat zyskali zaufanie pacjentów, zbudowali silny personel medyczny i wypracowali najwyższe standardy obsługi. Placówki stomatologiczne należące do grupy zachowują swoją unikalną tożsamość, bez ingerencji w ustalone standardy opieki nad pacjentami.

– Zamierzamy powiększać nasze regionalne sieci, finalizować kolejne akwizycje i sukcesywnie zwiększać udział Dentity w polskim rynku stomatologicznym. Równolegle będziemy wspierać wszystkie placówki w dalszym rozwoju, aby umocnić ich pozycje lokalnych liderów – dodaje Grzegorz Struzik, CEO Dentity.

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci