Grupa Dentity zaprasza dentystów do współpracy. Trwają rekrutacje w kilkunastu miastach

Dentity – ogólnopolska grupa rozwijająca sieci regionalnych centrów stomatologicznych – zaprasza do współpracy lekarzy dentystów w kilkunastu miastach w Polsce, m.in. w Centrum Stomatologicznym Twój Uśmiech w Dzierżoniowie, w Estetique w Polanicy-Zdroju oraz w Galerii Uśmiechu w Gliwicach. Zobacz, jakie korzyści daje współpraca z centrami stomatologicznymi z grupy Dentity oraz sprawdź aktualne rekrutacje.

Grupa Dentity szanuje tradycję i wypracowaną latami metodologię pracy swoich partnerów – dlatego centra stomatologiczne wchodzące w jej skład zachowują swoje procedury medyczne oraz materiały wykorzystywane podczas leczenia pacjentów. Dzięki wsparciu w rozwoju, jakie zapewnia grupa, placówki wyposażane są w nowoczesny sprzęt i technologie, a lekarze mają możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych dzięki pracy w interdyscyplinarnych zespołach medycznych.

Obecność opiekunów pacjenta w placówkach sprawia, że lekarz dołączający do grupy Dentity może w pełni skupić się leczeniu pacjentów, bez konieczności wykonywania obowiązków związanych z administracją. Dentity zapewnia także wsparcie w zakresie marketingu oraz budowania marki osobistej lekarza, a także oferuje pakiet relokacyjny.

Grupa Dentity to także zaplecze szkoleniowe – lekarze dołączający do wybranych placówek z grupy mogą liczyć na udział w ciekawych szkoleniach oraz na pracę pod okiem doświadczonych liderów stomatologii. Sprawdź, w jakich placówkach trwają właśnie rekrutacje!

Chcesz realizować wielopoziomowe plany leczenia? Dołącz, do zespołu Centrum Stomatologicznego Twój Uśmiech w Dzierżoniowie – placówki, która od 30 lat jest liderem na lokalnym rynku.

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech w Dzierżoniowie

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech to wielospecjalistyczna, nowocześnie wyposażona placówka, położona w malowniczej kotlinie u podnóża Gór Sowich, 60 km od Wrocławia. Posiada pięć nowocześnie wyposażonych gabinetów i pracownię rentgenowską.

Do swojego zespołu poszukuje lekarzy dentystów posiadających doświadczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji, protetyki, ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej.

Placówka została założona przez lek. dent. Piotra Skrzyszewskiego – członka zarządu Polskiego Towarzystwa Ergonomii Stomatologicznej. Dzięki temu gabinety w Twoim Uśmiechu są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, co zapewnia komfort i wydajność pracy lekarzy oraz personelu medycznego. Młodzi lekarze dołączający do zespołu mogą liczyć na pomoc w rozwoju i budowie ścieżki zawodowej, a doświadczeni lekarze mają możliwość realizowania ciekawych, wielopoziomowych planów leczenia. Dodatkowym atutem jest współpraca z opiekunem pacjenta, co w połączeniu z przejrzystymi, autorskimi procedurami medycznymi daje lekarzowi możliwość skupienia się w większym stopniu na leczeniu pacjenta niż na sprawach administracyjnych.

Zobacz, jak wygląda codzienna praca w zespole Centrum Stomatologicznym Twój Uśmiech w Dzierżoniowie i sprawdź aktualne oferty pracy: https://www.dentity.pl/kariera/?job__location_spec=dzierzoniow

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech w Dzierżoniowie

Rozwijaj się w stomatologii cyfrowej w Polanicy-Zdroju – malowniczej, spokojnej miejscowości pełnej tras pieszych, rowerowych oraz wyciągów narciarskich. Dołącz do zespołu Centrum Estetique – jednej z najbardziej nowoczesnych placówek na Dolnym Śląsku.

Centrum Estetique Implantologia i Stomatologia Cyfrowa to placówka założona i prowadzona przez lek. dent. Pawła Szubę-Paszkiewicza. Posiada własne cyfrowe laboratorium protetyczne, pracownię rentgenowską i tomograf. Placówka oferuje m.in. dostęp do nowoczesnych technologii, pracę w zgranym i doświadczonym zespole z wykorzystaniem innowacyjnych technik, kompleksową pomoc w procesie wdrożenia i zmiany miejsca zamieszkania, a także wsparcie i mentoring przy realizacji najbardziej wymagających planów leczenia. Współpraca z Centrum Estetique to szansa na rozwój nie tylko dla młodych lekarzy. Dołączając do zespołu można liczyć na udział w szkoleniach organizowanych w ramach grupy Dentity oraz w Digital Dental Education – centrum szkoleniowym lek. dent. Pawła Szuby-Paszkiewicza w Polanicy-Zdroju.

Poznaj Twój przyszły zespół

Centrum Estetique – Stomatologia Estetyczna w Polanicy-Zdroju

Sprawdź aktualne ogłoszenia o pracę w Estetique w Polanicy-Zdroju: https://www.dentity.pl/kariera/?job__location_spec=polanica-zdroj

Galeria Uśmiechu – Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej zapowiada otwarcie trzeciej placówki. Tym razem prestiżowa krakowska marka zawita do Gliwic, gdzie aktualnie ruszyły rekrutacje do zespołu lekarzy.

Galeria Uśmiechu – założona i zarządzana przez Tomasza i Joannę Rozwadowskich – to lider kompleksowych usług stomatologicznych i holistycznej opieki pacjenta w Małopolsce.

Wszystkie gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt i technologie, a każda placówka wyróżnia się unikalnym designem i wysokim standardem opieki. Lek. dent. Tomasz Rozwadowski to pierwszy w Polsce praktyk i wykładowca metody Digital Smile Design. W swojej pracy wykorzystuje autorski program prowadzenia leczenia pacjenta w zgodzie z ideą komunikacji wizualnej.

Jesteś lekarzem dentystą, który chce rozwijać karierę u boku doświadczonego lidera, w interdyscyplinarnym zespole? Pragniesz nowych wyzwań zawodowych w gronie wspierającego zespołu, korzystającego z wysokiej klasy sprzętu i najnowocześniejszych technologii? Dołącz do zespołu Galerii Uśmiechu w Gliwicach! Sprawdź aktualne oferty pracy na stronie: https://www.dentity.pl/oferty/nowo-otwierana-galeria-usmiechu-poszukuje-lekarzy-stomatologow/

Galeria Uśmiechu – Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Nowym Sączu

Dowiedz się więcej: https://www.dentity.pl/poznaj-nas/

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci