Lekarze z grupy Dentity na szkoleniu lek. dent. Marcina Krupińskiego w Galerii Uśmiechu

Rozwój jest dla nas priorytetem, dlatego lekarze z grupy Dentity nie ustają w ciągłym aktualizowaniu swojej wiedzy oraz doskonaleniu umiejętności.

W piątek 7 lipca spotkaliśmy się w Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Galeria Uśmiechu w Krakowie, by wspólnie rozwijać umiejętności stomatologiczne. Na szkoleniu prowadzonym przez lek. dent. Marcina Krupińskiego hasłem przewodnim było „Tips & tricks w stomatologii zachowawczej”.

Warsztaty zawierały zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Lekarze zgłębili tematy m.in. idealnych punktów stycznych, ćwiczyli wykonywanie wypełnień, które są jednocześnie funkcjonalne i estetyczne, a także pracowali nad tym, by działać jeszcze bardziej efektywnie w każdym obszarze stomatologii rekonstrukcyjnej.

Dzięki szkoleniu uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób uzyskać możliwie najlepszy efekt przy zachowaniu sprawnej i jak najbardziej komfortowej dla pacjenta pracy. Prowadzący udowodnili, że nawet na pozór zwykłe wypełnienia mogą być małymi dziełami sztuki.

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci