Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski w Starachowicach dołącza do grupy Dentity.

Od czerwca 2022 r. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski w Starachowicach zasila portfolio spółek w grupie Dentity. Stomatologia Borowski świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne od 26 lata. Teraz będzie rozwijać się pod skrzydłami THC przyjmując jeszcze więcej Pacjentów z woj. świętokrzyskiego. Grupa Dentity będzie kontynuowała prowadzenie Centrum Stomatologicznego Borowski, zgodnie z wypracowanymi przez personel standardami medycznymi.

Grupa Dentity wesprze centrum stomatologiczne Borowski w realizacji strategii dalszego wzrostu i budowy przewagi konkurencyjnej.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Starachowicach to pierwsza placówka w grupie Dentity, w woj. świętokrzyskim, której rozwój zostanie wsparty przez fundusz THC. Podpisanie umowy z lokalnym liderem, jakim jest placówka zarządzana przez lek. dent. Piotra Borowskiego, to kolejny strategiczny krok w budowaniu silnej, ogólnopolskiej grupy stomatologicznej. Dzięki pozyskaniu finansowania na rozwój, placówka kierowana przez lek. dent. Piotra Borowskiego, będzie mogła dalej umacniać swoją pozycję na rynku lokalnym. W ramach strategii inwestycyjnej, dojdzie m.in. do rozbudowy centrum stomatologicznego o kolejne gabinety.

Konieczność rozbudowy placówki postawiła przed nami duże wyzwania w zarządzaniu, rekrutacji wykwalifikowanej kadry medycznej, zakupu materiałów i sprzętu medycznego oraz innych aspektów niezbędnych w jej prowadzeniu. Dzisiaj świat wymaga profesjonalistów, współpracujących ze sobą we wszystkich obszarach. Stawiając na Dentity, jestem przekonany, że mogę wraz z zespołem skoncentrować się na świadczeniu profesjonalnych usługa stomatologicznych, mając do dyspozycji zaplecze merytoryczne, technologiczne i prawne jakie gwarantuje grupa Dentity. Dzięki braku ingerencji w zawód medyczny, możemy dalej świadczyć usługi stomatologiczne, które są czymś więcej niż koniecznością, a gabinet stomatologiczny będzie dalej kojarzony z miejscem komfortowym i bezpiecznym – ocenia potencjał współpracy, lek. dent. Piotr Borowski.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski w czerwcu 2022 r. zostało 7 spółką w grupie Dentity, która liczy obecnie 51 gabinetów, w 11 placówkach.

Stomatologia Borowski od 26 lat świadczy kompleksowe usługi w leczeniu dzieci i dorosłych w zakresie: stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.  Na centrum stomatologiczne składają  się 4 gabinety oraz nowoczesne centrum rentgenowskie. Każdy gabinety wyposażony jest w mobilny rentgen cyfrowy (RVG).

Fundusz jako inwestor, nie ingeruje w standardy medyczne centrum stomatologicznego. Wpisuje się to w DNA grupy Dentity, która przy konsolidacji rynku, pozostawia tożsamość placówki, koncentrując się przede wszystkim na rozwoju regionalnych sieci stomatologicznych.

Lek. dent. Piotr Borowski to znana i ceniona postać – zarówno przez pacjentów, jak i środowisko medyczne. Mając gwarancję wysokiej jakości usług, nowoczesnej technologii oraz doświadczenia w prowadzeniu placówki medycznej, grupa Dentity będzie kontynuowała prowadzenie Centrum Stomatologicznego Borowski, zgodnie z wypracowanymi przez personel standardami medycznymi – komentuje inwestycję Jacek Przybył, principal Tar Heel Capital.

Stomatologia Borowski to wieloletnia tradycja i lokalny autorytet.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej – Stomatologia Borowski w Starchowicach od 26 lat świadczy kompleksowe usługi w leczeniu dzieci i dorosłych w zakresie: stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Nowoczesna stomatologia, najwyższe standardy leczenia, a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej –Stomatologia Borowski, jest liderem na rynku lokalnym. Placówka posiada także własny tomograf, a każdy gabinety wyposażony jest w mobilne rentgeny cyfrowy (RVG). Nowoczesny sprzęt pozwala na skuteczne wykrycie problemów uzębienia i zaplanowanie kompleksowego leczenia już w czasie pierwszej wizyty. Dodatkowo, Centrum Stomatologia Borowski dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Placówka stomatologiczna została założone w 1996 roku przez lek. dent. Piotra Borowskiego, który zasiada we władzach Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Jest Absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uzyskał międzynarodowy Certyfikat Umiejętności Implantologicznych (Niemieckiej Organizacji Implantologicznej – DGOI oraz Światowej Organizacji Implantologicznej – ICOI Organizacja Implantologiczna). Jest również absolwentem Szkolenia Podyplomowego Uniwersytetu J. W. Goethe we Frankfurcie oraz posiadaczem Certyfikatu Implantologicznego Uniwersytetu w Nowym Jorku.

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci