POZDENTAL z Poznania od lipca w grupie Dentity.

Grupa Dentity po lipcowej – ósmej już inwestycji, liczy 55 gabinetów, w 13 lokalizacjach. W najbliższych miesiącach planujemy otwarcie trzech nowych gabinetów. Dzięki temu będziemy mogli skupić się na większych planach leczenia i kompleksowej obsłudze pacjenta na wymagającym poznańskim rynku.

POZDENTAL doceniony za jakość usług stomatologicznych.

POZDENTAL to stosunkowo młode centrum stomatologiczne, które w krótkim czasie zyskało uznanie pacjentów na poznańskim rynku. Placówka zarządzana przez lek. dent. Marcina Janiński i Aleksandrę Janiński koncentruje się na jakości, rodzinnych wartościach, ale przede wszystkim na nowoczesnej diagnostyce. Placówka oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne z zakresu: implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej, endodoncji czy stomatologii estetycznej. Gabinety wyposażone są w nowoczesną aparaturę diagnostyczną jak np. tomograf, skaner 3D i mikroskop.

Centrum Implantologii, Protetyki i Stomatologii Estetycznej POZDENTAL w Poznaniu to pierwsza akwizycja Tar Heel Capital w woj. wielkopolskim. Ekspansja grupy Dentity na kolejne województwa, to efekt długofalowej strategii funduszu THC, który od 2020 r. buduje
i rozwija regionalne sieci stomatologiczne pod marką Dentity.

„Inwestycja w POZDENTAL stanowi kontynuację planów rozwoju grupy Dentity, której celem jest osiągnięcie ogólnopolskiego zasięgu. Lek. dent. Marcin Janiński, założyciel POZDENTAL reprezentuje najlepsze cechy branży stomatologicznej. Realizując naszą strategię inwestycyjną, będziemy korzystać z jego doświadczenia ocenia inwestycję, Jacek Przybył, principal Tar Heel Capital.

Fundusz THC rozpoczął konsolidację rynku stomatologicznego w lipcu 2020 r. od zakupu Centrum Estetique z Polanicy, na Dolnym Śląsku. Pod koniec 2020 r. nabył Tulident we Wrocławiu. 2020 rok zakończył inwestycją w Galerię Uśmiechu z Krakowa, która po akwizycji urosła do 10 gabinetów. Kolejnym etapem rozwoju była inwestycja w lidera usług stomatologicznych na Śląsku – sieć nowoczesnych gabinetów DenticaCenter z trzema placówkami – w Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu. Dzięki współpracy z Tar Heel Capital, DenticaCenter otworzyła 9 gabinetowe centrum stomatologiczne w Gliwicach, potwierdzając tym samym swoją dominującą pozycję na lokalnym rynku. Rok 2021 to także zakup Stomatologii Bez Bólu z Jeleniej Góry oraz dołączenie do grupy Twojego Uśmiechu z Dzierżoniowa oraz powołanie marki Dentity. W 2022 r. do grupy Dentity dołączyło również Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borowski. W drugiej połowie 2022 otwarte zostaną dwie nowe placówki pod marką Estetique we Wrocławiu oraz Galeria Uśmiechu w Nowym Sączu.


„Cieszymy się, że POZDENTAL będzie wspierany przez fundusz THC, który docenia nasz wkład i zaangażowanie w codzienną opiekę nad pacjentami. Pozostanie pod marką własną, dostęp do wiedzy strategicznej, zaplecza ekspertów i wsparcia w obszarze prawnym, administracyjnym i HR, to główne korzyści, które widzimy we współpracy z grupą Dentity” – ocenia decyzję o dołączeniu do grupy Dentity lek. dent. Marcin Janiński, założyciel i prezes POZDENTAL.

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci