Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się z Oświęcimia wzmacnia portfolio Dentity.

Dentity z kolejnym centrum stomatologicznym w Małopolsce. Od 1 września do grupy dołącza Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się z Oświęcimia, które jest największą placówką w regionie. Dzięki wrześniowej akwizycji grupa Dentity, jest obecna w 14-u lokalizacjach w Polsce.

 

Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się z Oświęcimia od 1 września 2022 wzmacnia portfolio grupy stomatologicznej. To już 14-te centrum stomatologiczne w grupie Dentity. Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się to największa w regionie, czterogabinetowa placówka stomatologiczna prowadzona przez lek. dent. Martę Niedzielę – Sołtysiak. Placówka oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, z pozycjami wiodącymi jak implantologia, ortodoncja, protetyka czy chirurgia stomatologiczna.

Współpraca z lek. dent. Martą Niedzielą-Sołtysiak i jej zespołem, wzmacnia Dentity o kolejny autorytet medyczny, ale również rozszerza zasięg grupy o Oświęcim, gdzie Uśmiechnij Mi Się jest wiodącym centrum stomatologicznym:

 

Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się to placówka, w której na co dzień pracujemy ze wspaniałym zespołem lekarzy, personelem medycznym
i administracyjnym. Decydując się na współpracę z inwestorem, zależało nam na pozostawieniu naszych wartości oraz procesów, które wypracowaliśmy przez lata. Dołączenie do grupy Dentity daje nam taką możliwość. Mamy teraz doświadczonego partnera biznesowego, który pozwoli nam na szybszy rozwój i pomoże zwiększyć dostęp do usług stomatologicznych dla jeszcze większej liczby pacjentów.”
komentuje decyzję o dołączeniu do sieci stomatologicznej lek. dent. Marta Niedziela-Sołtysiak, założycielka Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się.

 

 

Konsolidacja rynku stomatologicznego pod nazwą Dentity to wieloletnia strategia inwestycyjna Tar Heel Capital.

Rozwój placówek stomatologicznych w danym regionie prowadzony jest pod markami własnymi. Co oznacza, że budowane przez wybitnych lekarzy placówki stomatologiczne, które dołączają do grupy Dentity, pozostawiają swoją nazwę, tożsamość i wpracowane przez lata procedury medyczne. Fundusz THC posiadając szerokie doświadczenie inwestycyjne w branży medycznej, rozwija regionalne sieci stomatologiczne, bazując na ich renomie i lokalnym autorytecie lekarza-założyciela. Obecność w grupie Dentity to dodatkowo dostęp do zaplecza zarządczego, HR, marketingu i zakupowego, a także codzienne profesjonalne wsparcie zespołu, w budowaniu organizacji medycznej i jej przewagi konkurencyjnej.

 

lek. dent. Marta Niedziela-Sołtysiak, założycielka Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się„Szczególnie cieszy nas akwizycja kolejnej placówki stomatologicznej w Małopolsce. Rozwój tego regionu jest jednym z priorytetów na najbliższy czas. Będziemy wspierać centrum we wzroście organicznym, czyli rozbudowie placówki o dodatkowe gabinety a także o nowe inwestycje w regionie." – ocenia akwizycję, Jacek Przybył, principal Tar Heel Capital.

Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się w Oświęcimiu.

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci