Dwie placówki z Warszawy dołączyły do grupy Dentity

Grupa Dentity rozpoczęła budowę sieci stomatologicznej w Warszawie. W czerwcu dołączyły do niej placówki Dental Medicenter – dwa warszawskie centra stomatologiczne, w skład których wchodzi dziewięć gabinetów stomatologicznych oraz jeden wyspecjalizowany w zabiegach fizjoterapii stomatologicznej.

Grupa Dentity od 2020 r. rozwija regionalne sieci stomatologiczne, nawiązując współpracę z lekarzami-właścicielami praktyk stomatologicznych, którzy z jednej strony oczekują rozwoju działalności, profesjonalnego wsparcia m.in. w zakresie HR, finansów, administracji i marketingu, a z drugiej – chcą zachować medyczną autonomię.

Od czerwca 2023 r. Dentity z placówkami na Mazowszu

W czerwcu br. Dentity rozpoczęło budowę sieci stomatologicznej w Warszawie, dzięki czemu do grupy należy już 16 centrów stomatologicznych z sześciu województw. Budowa sieci na Mazowszu rozpoczęła się od inwestycji w dwie placówki Dental Medicenter, zlokalizowane na Bemowie oraz Mokotowie. W ich skład wchodzi dziewięć gabinetów stomatologicznych oraz jeden wyspecjalizowany w zabiegach fizjoterapii stomatologicznej.

Dentity Warszawa 3

– Inwestycja w warszawską sieć stomatologiczną to dla nas współpraca o charakterze strategicznym. Wypracowane na przestrzeni 17 lat doświadczenie lekarzy zarządzających – lek. dent. Katarzyny Pieńkowskiej i lek. dent. Agnieszki Szydłowskiej – będzie dla nas nieocenione w dalszych planach rozwojowych na stołecznym rynku – mówi Jacek Przybył, Partner Tar Heel Capital.

Partnerskie relacje i transparentny model współpracy

W placówkach Dental Medicenter zatrudnionych jest ponad 70 pracowników, którzy zapewniają pacjentom możliwość skorzystania z kompleksowego leczenia interdyscyplinarnego, nowoczesnej diagnostyki i najnowszych rozwiązań z obszaru technologii cyfrowych.– Decydując się na dołączenie do grupy Dentity mieliśmy jasno określony cel: budowę sieci gabinetów stomatologicznych, opartej o partnerskie relacje i transparentny model współpracy. Działając w Warszawie od blisko 20 lat postawiliśmy na ciągły rozwój technologiczny naszych placówek przy jednoczesnym podnoszeniu kompetencji lekarzy dentystów. Koncentrujemy się na najlepszych praktykach pracy z pacjentem, oferując dostęp do nowoczesnej diagnostyki i interdyscyplinarnego leczenia. Szukaliśmy partnera, który nie zburzy naszej wizji w zarządzaniu placówkami, a będzie realnym wsparciem i przyspieszy nasz rozwój – co własnymi siłami osiągnęlibyśmy pewnie znacznie wolniej. Dentity daje szanse na spełnienie naszej wizji – mając gwarancje poszanowania naszych wartości i procedur medycznych wierzymy, że ta współpraca przyniesie korzyści dla całego personelu – mówi lek. dent. Agnieszka Szydłowska, współwłaścicielka Dental Medicenter.

Dentity Warszawa 2

Wejście do grupy Dentity oraz wsparcie funduszu THC usprawni zarządzanie placówkami, umożliwi dalszy dynamiczny rozwój na stołecznym rynku, a jednocześnie pozwoli im zachować tożsamość i standardy opieki nad pacjentami.

– Dziś wchodzimy do grupy Dentity jako warszawska sieć o dużym potencjale, stabilnej kadrze lekarzy dentystów, z własnymi standardami pracy. Będąc na pokładzie grupy Dentity jesteśmy pewni, że uda nam się spełnić nasze obietnice, tworząc znakomite środowisko do współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin – dodaje lek. dent. Katarzyna Pieńkowska.

Rozmowa z lek. dent. Katarzyną Pieńkowską, współwłaścicielką Best Dent, lek. dent. Agnieszką Szydłowską, współwłaścicielką Dental Medicenter oraz Jackiem Przybyłem, partnerem Tar Heel Capital.

PODZIEL SIĘ:

Wypełnij formularz i zostań partnerem

Załacz CV (akceptowane pliki: PDF, DOC max 2MB):

Wypełnij formularz i dołącz do sieci